Magazin

Sıla ile Alp ayrıldı galiba
Sıla ile Alp ayrıldı galiba

Kızılcık Şerbeti dizisinin yıldızlarından Sıla Türkoğlu, yazdan beri meslektaşı Alp Navruz ile aşk yaşıyor. Ama bu aşkta yolunda gitmeyen bir şeyler var. Son olarak ikilinin sosyal medyada birbirlerini takipten çıktıkları anlaşıldı. Bu, biliyorsunuz modern aşklarda ayrılığın en açık belirtisi. Bakalım bir açıklama gelecek mi?

Pasaportu kapar kapmaz soluğu Dubai’de aldılar
Pasaportu kapar kapmaz soluğu Dubai’de aldılar

Oyuncu Melisa Aslı Pamuk epeydir başarılı futbolcu Yusuf Yazıcı ile sevgili. Yazıcı Fransa’nın Lille takımında oynuyor ve bu şehirde yaşıyor. Yakın zaman önce ikili bir talihsizlik yaşadı, Lille’deki evlerine hırsız girdi, başka pek çok şeyin yanısıra Yazıcı ve Pamuk’un pasaportları da çalındı. Neyse ki kendilerine yeni pasaport çıkarttılar, bu arada Fransa’da lige verilen aradan da faydalanıp gezmeye diye Birleşik Arap Emirlikleri’ne gittiler. Yukarıdaki pozu Şeyh Zayid Camii önünde verdiler.

Meğer Yağmur ile Barış aşk yaşamıyormuş
Meğer Yağmur ile Barış aşk yaşamıyormuş

Oyuncu ve manken Yağmur Tanrısevsin Galatasaray maçına gitti diye magazinciler hemen onu Galatasaray’ın genç oyuncusu Barış Alper Yılmaz’a yakıştırmış, ‘Aşk yaşıyorlar’ diye dedikodular almış yürümüştü. Fazla da yürüyemedi, dün Yağmur Tanrısevsin bir açıklama yaptı, aşk iddialarını kesin bir dille yalanladı, “İlişki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Herkesin bildiği gibi; sporun her dalını seven biri olarak izlediğim bir maç üzerinden yapılan kurgu habere kamuoyunun itibar etmemesini rica ederim. Saygılarımla” dedi. Saygı bizden.

Nazan Öncel, ’Şarkı yazmak bebek işi’ dedi, sosyal medyada komedyen olmaya karar verdi
Nazan Öncel, ’Şarkı yazmak bebek işi’ dedi, sosyal medyada komedyen olmaya karar verdi

Şarkıcı, besteci ve söz yazarı Nazan Öncel, epeydir evine kapanmış durumda. Herhalde sıkıldı, sosyal medya üzerinden yarattığı ‘Mücever’ adlı bir karakterle komedyenliğe başladı. Öncel, neden böyle bir işe kalkıştığını da şöyle anlatıyor: “Biliyorsunuz senelerden beri o çok sevdiğiniz şarkıları yazıp duruyorum. Ama artık öyle bir noktaya geldim ki, şarkı yazmak benim için çocuk işi, bebe işi olmaya başladı. Hâl böyle olunca kendime zaman zaman farklı oyun alanları açmaya çalışıyorum. Bununla beraber kısa parodiler kaleme alıp canlandırıyorum ve sizinle paylaşıyorum. Tabii her türlü görüşe saygım var. ‘Nazan sen şarkılarına dön kızım’ da diyebilirsiniz, ‘İyi gidiyor devam et’ de diyebilirsiniz. Ne yapacaksak beraber yapacağız yine şarkılarımızda yaptığımız gibi. Paylaşımları seviyorum ben, öyle çoğalıyor insan diye düşünüyorum. Bunu da 2023’ün son haftasında bir dipnot olarak düşmek istedim.”

Gülcan Arslan’ın kısacık sarı saçları
Gülcan Arslan’ın kısacık sarı saçları

‘Muhteşem Yüzyıl: Kösem’, ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ ve ‘Arka Sokaklar’ gibi yapımlarda yer alan güzel oyuncu Gülcan Arslan nedendir bilinmez, bir hayli radikal bir değişiklikle karşımıza çıktı. Kestane rengi uzun saçlarını kısacık kestiren oyuncu saç rengini de oksijen sarısı yapmıştı. Bebek’te onlarca gazetecinin arasına girdi, işi ünlüleri uzaktan tanımak olan magazinciler az kalsın onu tanıyamayacaktı.

Hande Erçel kızıl kestane oldu, konuşmayan kalmadı
Hande Erçel kızıl kestane oldu, konuşmayan kalmadı

Oyuncu, manken, kendi başına marka ve yakında da sosyetik gelin olacak olan Hande Erçel, artık ne yapsa haber oluyor. Son olarak saçını kızıl kestaneye boyatıp sosyal medyaya da resmini koyunca Hande Erçel meraklılarına da gün doğdu. Instagram’da 32 milyona yakın takipçisi olan ve bir ‘fenomen’ olarak da buradan para kazanan Erçel’in yeni saç rengine onbinlerce yorum geldi. Beğenenler çoğunluktaydı. Ama bazıları Erçel’i bu yeni saç rengiyle bir başka oyuncuya, Elçin Sangu’ya benzetti. Herhalde bu kıyaslamadan Elçin Sangu’nun da haberi oldu ki, Erçel’in fotoğrafının altına çok beğendiğini ifade eden ‘Üfff’ diye yorum yazdı. Hande Erçel’den cevap gecikmedi: ‘Senin kadar olamaz…’ Böylece bir fitne girişimi başlamadan sona erdi. Peki Erçel’in bu fotoğrafta üzerine giydikleri kaç para? Bunun da cevabı var: topuklu ayakkabıları 2 bin 599 TL, siyah elbisesi ise 196 euro (yaklaşık 6 bin 330 TL) değerinde.

3 aydır birlikte yaşıyorlar, Kenan Bey 1 ay önce boşanmış
3 aydır birlikte yaşıyorlar, Kenan Bey 1 ay önce boşanmış

Geride kalan sonbaharın sürpriz aşkı, oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile oyuncu Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan arasındaydı. Yazlık komşusu olan ikili arasında herhalde geçen yaz bir yakınlık başlamıştı. Ama bir önemli sorun vardı: Kenan Tosun, hala Cansu Tosun’un annesi Serpil Tosun’la evliydi. Ama aşk ferman dinlemedi, orta yaşlarının baharındaki ikili sık sık İstanbul Nişantaşı’nda el ele dolaşırlarken görüntülendi. Kenan Tosun dün 2. Sayfa programına telefonla bağlandı ve bu aşkla ilgili ilk kez konuştu. Söyledikleri şu: “1 ay önce boşandık. Kimsenin haberi yok. İlk defa söylüyorum. Anlaşmalı olarak boşandık. O konu kapandı. Zaten boşanma arifesine gelmişti bizim evliliğimiz. Ne konuşsak yanlış anlaşılır. Görüyorsunuz Ümran Hanımla beraber ve mutluyuz. Sizler bir şeyler yazıyorsunuz ama öyle bir şeyler yok. 3 aydır birlikte yaşıyoruz. Yerimiz belli. Kimseden kaçmıyoruz. Çocuklarla küslük yok. Olamaz da… Hiç görüşmez olur muyuz?”

Kıvanç Tatlıtuğ parasını arsaya yatırıyor
Kıvanç Tatlıtuğ parasını arsaya yatırıyor

10Haber’de Müge Dağıstanlı yazdı, oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Türk dizi sektörünün en pahalı oyuncusu, bölüm başına 1 milyon 250 bin lira alıyormuş. Uzun metraj filmler, reklamlar derken Tatlıtuğ ciddi bir gelir elde ediyor. Peki ne yapıyor bu gelirini oyuncu? Son günlerde gelen haberlere bakılacak olursa İzmir Dikili’de 15 dönüm bir arsa almış ünlü oyuncu. Stilist Başak Dizer’le mutlu bir evliliği sürdüren, bu evlilikten doğan oğlu Efe Kurt’u kucağında taşımaya doyamayan Kıvanç Tatlıtuğ’un adı birkaç ay önce Marmaris’te 20 dönüm arsa almasıyla yeniden haberlere düşmüştü. Turistik bölgelerdeki bu arsalar iyi yatırım olsa gerek.

Büyümüş de kendine stil yapmış ama nedense bir başkasına benzemiş…
Büyümüş de kendine stil yapmış ama nedense bir başkasına benzemiş…

Bazı oyuncular var, çocuk yaşta hayatımıza giren. Birsu Demir de onlardan biri. Onu yıllar önce Alemin Kralı adlı dizide Oben karakterini canlandırırken, yani daha çocuk yaşında tanımıştık. Tabii aradan 10 yıl geçti, küçük Birsu artık 24 yaşında genç bir kadın. Ve geçenlerde kendine Instagram’da yaptığı yeni stili gösteren fotoğraflarını paylaştı. Bazı insanlar çok acımasız, genç kadına dönüp hemen ‘Neslihan Atasagun’a benzemişsin’ deyiverdiler. Benzemiş mi?

Dertlenmediğimiz bir Lara’nın dudakları eksik kalmıştı zaten…
Dertlenmediğimiz bir Lara’nın dudakları eksik kalmıştı zaten…

Sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri Türk milleti ünlü olduğu için bir marifeti olduğunu sandığı insanları daha yakından tanıma fırsatı buldu. Onlardan biri de şarkıcı Lara. Dolgun dudakları ve göğüsleriyle sık sık Instagram akışında karşımıza çıkan şarkıcı, nedendir bilinmez dudaklarını küçültmek için neşter altına yatmış. Gerçek adı Fatma Nur Keskin olan şarkıcı, dudaklarının ameliyatlı halini de Instagram’da kendisini takip eden 1 milyon kişiyle paylaştı ama biz mideniz kalkmasın diye buraya koymuyoruz. Meğer şimdi dudaklarını küçülttüğü için çok pişmanmış Lara. ‘Bir pipet bile tutamıyorum’ diyor, neden tutamadığını biz anlayamadık. Genç kadınlara bir tavsiyesi var: ‘Siz siz olun hiçbir yerinizi değiştirmeyin, dudağınız kötüyse bile kalsın…’

Bu bir ‘çıktı’ haberi: Bilin bakalım sevilen oyuncu Ayça İnci kimin torunu çıktı?
Bu bir ‘çıktı’ haberi: Bilin bakalım sevilen oyuncu Ayça İnci kimin torunu çıktı?

Türk sinemasının ve TV dizilerinin sevilen oyuncusu Ayça İnci’yi en son Üç Kız Kardeş adlı dizide Sevilay rolünde izliyoruz. 1978 doğumlu oyuncu, 16 yaşından beri kameraların karşısında. Nasıl olmasın ki, o aile boyu oyuncu. Kız kardeşi Ayçin İnci de oyuncu. Babası Murat İnci oyuncuydu. Dahası halası Elif İnci de oyuncuydu. Peki bu aile geleneği nereden geliyor? İşte burası ‘çıktı’ haberimiz: Ayça İnci’nin dedesi, Türk sinemasının unutulmaz kötü adamı Bilal İnci’den başkası değildi. Rolleri kötüydü belki ama Bilal Bey hepsi de sahne tozu yutmuş iyi bir aile çıkartmış ortaya.

Daha boşanmadan aldatmak var mı? Bu görüntüleri çekip göndermek var mı?
Daha boşanmadan aldatmak var mı? Bu görüntüleri çekip göndermek var mı?

Bilal Hancı bir YouTube fenomeni. Milyonlarca abonesi olan Kafalar Grubunda. 2021 yılında makyaj uzmanı ve stilist Esin Çepni ile evlendi. Yukarıdaki fotoğraf iki yıl önceki o mutlu günden. Ama anlaşılan o günler çoktan geride kalmış, çift boşanma aşamasındaymış, evleri de ayırmış. Bilal Hancı bu boşanmanın tamamlanmasını bekleyememiş, bir gece kulübünde genç bir kızla dudak dudağa öpüşmüş. Bir muhbir vatandaş da utanmamış sıkılmamış onların öpüşme görüntülerini almış Esin Çepni’ye göndermiş. Zaten boşanmadan ötürü morali bozuk olan Çepni de kendi Instagram hesabından hem bu öpüşme görüntülerini hem de kendisinin hüngür hüngür ağladığı sahneleri 200 bin takipçisiyle paylaştı. Malum, eğer sosyal medyada paylaşılmazsa hiçbir şey olmuş kabul edilmiyor artık.

Dualarımız Bahar Öztan için
Dualarımız Bahar Öztan için

1970’li yıllarda, tek kanallı TRT döneminde bir Elidor şampuan reklamıyla hayatımıza girdi Bahar Öztan. Oradan o zamanlar hala yapılan fotoroman oyunculuğuna atladı, derken Yeşilçam kariyeri başladı. 80’li yıllar boyunca fırtına gibi eski ‘Gamzeli güzel’ lakabıyla tanınan Öztan; bu 10 yılda 54 filmde birden rol aldı. Sonra bir süre sahnede şarkıcılık yaptı, derken göz önünden ayrıldı ve Amerika’ya gitti. Birkaç yıl önce iki ayrı dizide birden rol alarak geri dönmüştü Bahar Öztan ama kötü haber geldi: Kolon kanseri olmuştu. Daha yakın zaman önce bu kanserden kurtulmak için üçüncü kez ameliyat masasına yattı, sonra da Instagram üzerinden bir kısa video paylaşıp sevenlerinin dualarını istedi.

Hayırdır İrem, sarılma emojileri falan…
Hayırdır İrem, sarılma emojileri falan…

Şarkıcı İrem Derici, ‘At gibi aşığım’ dediği erkek arkadaşı Atakan Işıktutan’dan ayrılalı neredeyse 8 ay oluyor, haliyle hem hayranları hem de magazin basını İrem Derici’nin kalbinin bu kadar uzun süre boş durup duramayacağını merak ediyor. Geçen gün bu yakın takiptekileri heyecanlandıran bir şey oldu, İrem Derini Instagram’da bir konser fotoğrafını paylaştı, fotoğrafın altına bir sürü insan mesajlar yazdı ama İrem onlardan birine ‘anlamlı’ bir cevap verdi. Mesajı yazan yönetmen ve fotoğrafçı Gökhan Fırat’tı. Aslında bir şey yazmamış, sadece kırmızı bir kalp işareti bırakmıştı resmin altına. İrem Derici de ona bir başka emojiyle, sarılma emojisiyle cevap verdi. Hayırdır? Bir şeyler mi dönüyor?

Burak ile Ronaldo buluştu, sosyal medya yıkıldı
Burak ile Ronaldo buluştu, sosyal medya yıkıldı

‘Kuruluş-Osman’ dizisinin yıldızı Burak Özçivit’in Suudi Arabistan’dan Pakistan’a İslam dünyasının dört bir yanında büyük bir hayran kitlesi var, onun sayesinde rol aldığı diziler bu coğrafyada hemen satın alınıyor, gösterime giriyor. Eh haliyle Burak Özçivit’in de bu ülkelerde kendisine yönelik ilgiyi hep taze tutması gerekiyor. Daha iki hafta önce Pakistan’daydı, onu görmek isteyenler ciddi bir izdihama neden oldu. Son olarak Suudi Arabistan’a gitti, burada kendisi kadar şöhret başka bir isimle, futbolcu Christiano Ronaldo ile yan yana geldi. Birlikte çektirdikleri fotoğraftan sosyal medya yıkıldı.

Şarkıcı Ceylan o kadar çok estetik yaptırmış ki, artık telefonu bile onu tanımıyormuş
Şarkıcı Ceylan o kadar çok estetik yaptırmış ki, artık telefonu bile onu tanımıyormuş

Herkes inkar eder, şarkıcı Ceylan tam tersine övünüyor. ‘Bir tek kalçamda estetik yok, başka her yerimde var’ diyor. Hafiften kendi kendisiyle dalga da geçiyor, ‘O kadar çok estetik yaptırdım ki, artık telefonumun yüz tanıma sistemi bile beni tanımıyor, açılmıyor’ diye anlatıyor. Dobralıklarını potansiyel erkek arkadaşlara ‘gel gel’ yapma konusunda da sürdürmüş Ceylan geçen akşam sahnede: ‘Kalbim boş. Ama ben öyle işsiz güçsüz adam istemiyorum, erkek dediğin çalışacak, benim elime bakmayacak ve bir yere gittiğimizde de hesabı ödeyecek.’ Cüzdanları hazırlayın beyler, Ceylan bekliyor.