Elazığ’daki katliamın sebebi, kripto borsasında kaybedilen paralarmış

Elazığ'da geçtiğimiz cuma günü yaşanan vahşette Hüseyin Fırat adlı öğretmen, ailesinden 5 kişiyi silahla öldürdükten sonra kendi hayatına son vermişti. Hüseyin Fırat'ın kripto para borsasında para kaybettiği ve borç istemek için gittiği evde ailesiyle kavga ettiği belirlendi.

Gündem 3 Nisan 2023
Bu haber 1 yıl önce yayınlandı

Elazığ’da aile üyesi beş kişiyi pompalı tüfekle öldürdükten sonra intihar eden öğretmen Hüseyin Fırat’ın kripto borsasında para kaybettiği, borç istemek için gittiği evde ailesi ile kavga ettiği ardından olayın yaşandığı ortaya çıktı.

DHA’nın haberine göre olay, 31 Mart’ta Sanayi Mahallesi Ümran Sokak’taki 3 katlı evin 2’inci katında meydana geldi. Doğalgaz kaçağı ihbarı sonrası adrese giden ekipler, 6 kişinin cesedi ile karşılaştı. Cesetlerde, saçma izlerine rastlandı.

Ölen kişilerin Hüseyin Fırat (30), babası Cumali (79), annesi Zeynep (69), ağabeyleri Yusuf (40) ve Mesut (38) ile ablası Remziye Fırat (50) olduğu belirlendi. Cenazeler, asri mezarlıkta yan yana toprağa verildi.

Hüseyin Fırat

Çalışma başlatan polis, Hüseyin Fırat’ın aile üyelerini pompalı tüfekle öldürdükten sonra yaşamına son verdiğini tespit etti.
Öğretmen Hüseyin Fırat’ın kripto borsasında para kaybettiği, borç istemek için gittiği evde aile üyeleri ile kavga ettiği, ardından olayın yaşandığı ortaya çıktı.

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.