Beyoğlu’ndan kanlı kovalamaca: Ara sokakta yakalayıp defalarca bıçakladı

Beyoğlu'nda gece kulübünde çıkan tartışma bıçaklı kavgaya dönüştü. Bıçakla kovaladığı kişiyi ara sokakta yakalayıp defalarca bıçaklayan saldırgan polis ekipleri tarafından yakalandı.

Gündem 30 Haziran 2023
Bu haber 1 yıl önce yayınlandı

Kavga, Taksim İstiklal Caddesinde geçtiğimiz Cuma günü gece saat 03.30 sıralarında bir gece kulübünde çıktı. Edinilen bilgiye göre, sevgili olduğu belirtilen çift gece kulübünde eğlenirken yan masada oturan Fatih B. ile ‘bakma’ nedeniyle tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar, gece kulübü çalışanları tarafından dışarıya çıkartıldı. Ancak kavga dışarda da devam etti.

Bıçak çıkaran saldırgan, Fatih B.’yi kovalamaya başladı. Ara sokakta bıçaklı kovalamaca bir süre daha devam ederken elinde bıçak olan kişi, Fatih B.´yi yakalayarak vücudun çeşitli yerlerinden bıçakladı.

Bıçaklı saldırgan, aldığı bıçak darbesine rağmen tekrar kaçan Fatih B.´yi tekrar yakalayarak yine bıçaklamaya devam etti. Bıçaklı kavga çevredekilerin araya girmesi ile sonlanırken ağır yaralanan genç ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Saldırgan ise Güven Timleri tarafından bıçak ile birlikte yakalayarak gözaltına aldı.

Kovalamaca ve bıçaklı saldırganın Fatih B.yi defalarca bıçaklama anları saniye saniye bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Tutuklanarak cezaevine gönderilen saldırganın ifadesinde kız arkadaşını taciz ettiğini ve dayanamayıp bıçakladığını söylediği öğrenildi.

Taksicilerin 'müşteri sırası' tartışması kanlı bitti: 1 ölüTaksicilerin ‘müşteri sırası’ tartışması kanlı bitti: 1 ölü

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.