Boşanma katliamı: Eşini ve baldızını sokak ortasında öldürüp intihar etti

Türkiye yine bir boşanma cinayetiyle sarsıldı. Ankara’da Hüseyin Yüksel isimli şahıs, boşanma aşamasındaki eşi Emine Yüksel’i ve baldızı Çiğdem Demir’i sokak ortasında silahla öldürüp, ardından kendi yaşamına son verdi.

Gündem 11 Eylül 2023
Bu haber 6 ay önce yayınlandı

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde Hüseyin Yüksel (43), boşanma aşamasındaki eşi Emine Yüksel (40) ve baldızı Çiğdem Demir’i (37) sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdükten sonra aynı silahla yaşamına son verdi.

Olay, saat 18.00 sıralarında Kayı Mahallesi’ndeki Ankara Bulvarı üzerinde meydana geldi. Tütüncü dükkanı işleten Hüseyin Yüksel, boşanma aşamasındaki Emine Yüksel ve baldızı Çiğdem Demir ile bulvar üzerinde karşılaştı.

Yüksel çifti, sokak ortasında tartışmaya başladı. Bunun üzerine Hüseyin Yüksel, eşi Emine ve baldızı Çiğdem Demir’i tabancayla başından vurarak öldürdü. Yüksel, daha sonra aynı silahla yaşamına son verdi. Emine Yüksel’in 3, Çiğdem Demir’in ise 2 çocuk annesi olduğu öğrenildi.

Uzaklaştırma kararı yine lafta kaldı

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri bölgede incelemede bulundu. Olayda ölenlerin cenazeleri Kahramankazan Hamdi Eriş Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Bu arada, Emine Yüksel’in boşanma aşamasındaki eşi için bir süre önce uzaklaştırma kararı aldığı ancak bu sürenin sona erdiği belirtildi.

 

Hemşire eşini öldüren sanığa 'tahrik ve iyi hal' indirimi ile 16 yıl 8 ay hapisHemşire eşini öldüren sanığa ‘tahrik ve iyi hal’ indirimi ile 16 yıl 8 ay hapis

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.