Evini kundaklayan damadını tüfekle öldürdü

Karabük’te damat-kayınpeder kavgası ölümle bitti. N.Y’nin evi bir ay önce kundaklandı, olaydan dolayı damadı Ümit Y. tutuklandı. O damat dün tahliye edildi. Ümit Y. ağabeyiyle birlikte kayınpederinin evinin önüne gitti. Çıkan kavgada N.Y damadını tüfekle öldürdü.

Gündem 6 Temmuz 2023
Bu haber 1 yıl önce yayınlandı

Karabük’te Kayabaşı Mahallesi Hacıalay Caddesi’nde, N.Y’ye ait tek katlı evde 5 Haziran günü çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülmüştü.

Yangının nedenine ilişkin çalışma başlatan polis, kundaklama şüphesiyle N.Y’nin damadı Ümit Y’yi gözaltına almış, şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Şüpheli Ümit Y’nin, dün cezaevinden tahliye oldu.

Boşandığı eşi ve kayınpederini av tüfeğiyle öldüren caninin bahanesi velayetmişBoşandığı eşi ve kayınpederini av tüfeğiyle öldüren caninin bahanesi velayetmiş

Damat Ümit Y. yanına ağabeyi Önder Y.’yi de alarak Aydınlıkevler Mahallesi Paladede Caddesi’nde N.Y’nin evinin bulunduğu apartmanın önüne gitti.

İkinci katta bulunan evinin balkonuna çıkan N.Y, damadı ve ağabeyiyle tartışmaya başladı. N.Y, bir süre sonra evinde bulunan tüfekle balkondan Ümit Y. ve Önder Y’ye ateş açtı.

Açılan ateş sonucu vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralanan Ümit Y. ve Önder Y, vatandaşlar tarafından Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Tedavi altına alınan yaralılardan Ümit Y, müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yerine gelen polis ekipleri, N.Y’yi gözaltına aldı.

 

Babasını, eşini taciz etmekle suçlayıp öldürdüBabasını, eşini taciz etmekle suçlayıp öldürdü

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.