Herkes Bahçeli’nin yüzündeki morlukları merak etti: MHP Genel Sekreteri 10Haber’e açıkladı

MHP lideri Devlet Bahçeli oyunu Ankara Anıttepe Ortaokulu'nda kullandı. Bahçeli'nin kolunun sargılı yüzünün mor olduğu görüldü. 10Haber'e konuşan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman “Evinde kaza geçirdi” dedi.

Siyaset 31 Mart 2024
Bu haber 2 ay önce yayınlandı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli oyunu kullanmak için Ankara’da Anıttepe Ortaokulu’na geldi. Devlet Bahçeli’nin kolunun sargılı yüzünün mor olduğu görüldü.

Bir süredir kamera karşısına geçmeyen Bahçeli’nin yüzündeki morluklar  çok dikkat çekti.

MHP’nin 14. Olağan Büyük Kurultayı’na da kolu sargılı olarak katılan Bahçeli’nin ters hareket sonucu sol kolunu incittiği açıklanmıştı. Yüzündeki morluklar için ise bir açıklama yapılmamıştı.

‘Alnı ve elmacık kemiğinden yaralandı’

10Haber’e konuşan MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Devlet Bahçeli’nin kurultaydan önce evinde bir kaza geçirdiğini belirterek şunları söyledi:

“Genel başkanımızın kurultayda da kolunda sargı vardı. Önce kolunu çarpıyor, sonrasında yüzüne de de darbe alıyor. Kazada alnından ve elmacık kemiğinden de yaralanmıştı. Kaza evinde oldu. Kurultay öncesindeki bir kazaydı.”

Prof. Doğu Ergil'den 'yeni çözüm süreci' yorumu: MHP'yi işaret ettiProf. Doğu Ergil’den ‘yeni çözüm süreci’ yorumu: MHP’yi işaret etti

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.