Kültür Sanat 25 Eylül 2023
Bu haber 2 ay önce yayınlandı

2024 Super Bowl’da rapçi Usher sahne alacak

Super Bowl, sıradan bir futbol final maçından çok daha fazlası. Tüm dünyanın gözü bu maçta ve devre arasında gerçekleşen etkinlikte. Super Bowl 2024'ten yeni bir haber geldi. Grammy ödüllü rapçi Usher maçın devre arası gösterisinde sahne alacak.

Super Bowl, 11 Şubat 2024’te gerçekleşecek.

Grammy ödüllü rapçi Usher 2024 Super Bowl gösterisinde sahne alacak. Rapçi ‘U Got It Bad’, ‘U Don’t Have to Call’ ve ‘Nice & Slow’ gibi hitleriyle biliniyor. 1994’te kendi adını taşıyan ilk albümü “Usher” ile müzik sahnesine girdiğinden beri dünya çapında 80 milyondan fazla kayıt sattı ve sekiz Grammy kazandı.

Haberin duyurulmasının ardından Usher de bu Super Bowl sahnesinde yer almanın kendisi için bir onur olduğunu söyledi ve şimdiden performansı için iddialı konuştu: “Dünyaya benden daha önce gördükleri hiçbir şeye benzemeyen bir gösteri sunmak için sabırsızlanıyorum.u fırsatı gerçekleştiren hayranlara ve herkese teşekkür ederim. Yakında görüşürüz.” Usher daha önce 2011’de Black Eyed Peas grubu ile ‘OMG’ şarkısını söylemek için Super Bowl devre arası sahnesine çıktı, ancak ilk kez gösterinin merkezinde olacak.

Dünyanın en çok izlenen spor müsabakalarından

Super Bowl, sıradan bir futbol final maçından çok daha fazlası. Amerikan futbol liginin şampiyonu belirleniyor ancak en önemli özelliği dünyanın en çok izlenen spor müsabakalarından biri olması. Sosyal hayatta da büyük bir karşılığı var. Restoranlar, barlar, cafeler dolup taşıyor; insanlar bu maç için bir araya geliyor. Ayrıca reklam verenler için de büyük bir fırsat. Daha önce Forbes tarafından yapılan bir ankete göre, Super Bowl izleyicilerinin yaklaşık dörtte biri reklamların etkinliğin en önemli yönü olduğunu düşünüyormuş.

Geçen seneki gösteride ise Rihanna sahne almıştı. O şov, tüm zamanların en çok izlenen devre arası gösterisi olmuştu. Super Bowl, 11 Şubat 2024’te gerçekleşecek.

Katy Perry tüm müzik kataloğunu 225 milyon dolara sattıKaty Perry tüm müzik kataloğunu 225 milyon dolara sattı