Boşanma aşamasındaki kadın öldürüldü: Polis eş gözaltında

Çorum’da boşanma aşamasındaki 1 çocuk annesi Gülten Ataklı, başından ve göğsünden vurulup öldürülmüş halde yol kenarında bulundu. Polis olan eşi M.A baş şüpheli olarak gözaltında.

Gündem 1 Temmuz 2023
Bu haber 1 yıl önce yayınlandı

Çorum’un Sungurlu ilçesinde boşanma aşamasındaki 1 çocuk annesi Gülten Ataklı (35), başından ve göğsünden vurulmuş halde yol kenarında ölü bulundu. Olayla ilgili yapılan incelemede polis memuru olan eşi M.A., şüpheli olarak gözaltına alındı.

Olay, Sungurlu ilçesine bağlı Demirşeyh Köyü yolu Topaktaş mevkisinde meydana geldi. Köye yakın çalılık alanda hareketsiz yatan kadını görenler jandarma ve sağlık ekiplerine haber verdi.

Yakınları sinir krizi geçirdi

Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, başından ve göğsünden vurulan kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Yapılan inceleme öldürülen kadının 1 çocuk annesi Gülten Ataklı olduğu tespit edilerek, ailesine haber verildi. Yakınları sinir krizi geçirirken, Gülten Ataklı’nın polis memuru olan eşi M.A ile boşanma aşamasında olduğu ve bir süredir ayrı yaşadığı öğrenildi.

Polis ekipleri olaydan sonra kayıplara karışan ve Samsun’da polis memuru olarak görev yaptığı belirten eşi M.A.’yı, Samsun’un Havza ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor. (DHA)

Hamile kadını dövdü ve kadın düşük yaptı... Şikayetçi olunca da uzun namlulu silahla tehdit ettiHamile kadını dövdü ve kadın düşük yaptı… Şikayetçi olunca da uzun namlulu silahla tehdit etti

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.