Kızılcık Şerbeti’nde gelişme: Ahmet Mümtaz Taylan yeni Apo oldu

Settar Tanrıöğen 'Kızılcık Şerbeti'ne veda etti, yerine Ahmet Mümtaz Taylan geldi. Geçirdiği beyin kanamasından sonra tedavisi hastanede devam eden Tanrıöğen'in yerine dizinin yeni Abdullah'ı Ahmet Mümtaz Taylan oldu.

Kültür Sanat 27 Şubat 2024
Bu haber 5 ay önce yayınlandı
Geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi devam eden Settar Tanrıöğen'in yerine Ahmet Mümtaz Taylan dizi kadrosuna katıldı.

Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde yeni gelişme. Geçirdiği beyin kanamasından sonra tedavisi devam eden Settar Tanrıöğen dizi kadrosundan ayrıldı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide Abdullah karakterini canlandıran Tanrıöğen’in yerine Ahmet Mümtaz Taylan geldi. Doktorları tarafından tedavisinin bir süre daha devam edeceği açıklanan oyuncunun sette yer alamayacağının açıklanması üzerine Gold Yapım Ahmet Mümtaz Taylan ile anlaştı.

Resmi açıklama Show TV’den geldi

Diziyi yayınlayan Show TV’den yapılan açıklamada ‘Kamuoyunun Dikkatine, Yapımını Gold Film’in üstlendiği, Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti’nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren değerli oyuncumuz Settar Tanrıöğen’in geçirdiği beyin kanaması sonrası tedavisi hastanede devam etmektedir. Show TV olarak tedavi sürecini yakından takip ettiğimiz oyuncumuzun, nekahat döneminin bir süre daha devam etmesi gerektiğini doktorlarından öğrenmiş bulunmaktayız. Show TV ve Gold Film olarak Settar Tanrıöğen’e dizimize kattığı değerden dolayı teşekkür eder, en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ederiz. Dizinin bu hafta yayınlanacak 53. Bölümünden itibaren Abdullah Ünal karakterini bir diğer değerli oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan devralacaktı. Saygılarımızla’ dendi.

Kızılcık Şerbeti: Kızılcık şehvetiKızılcık Şerbeti: Kızılcık şehveti

 

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.