Saadet Partisi 339 adayını açıkladı

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara'da düzenlenen toplantıda 339 belediye başkan adayını açıkladı. Ankara adayı Cafer Güneş, Adana adayı ise Hüseyin Acarlar oldu.

Siyaset 4 Şubat 2024
Bu haber 5 ay önce yayınlandı

Yerel seçime sayılı günler kala partilerin aday tanıtımları devam ederken Saadet Partisi de aralarında Ankara ve Adana’nın da olduğu 339 belediye için adaylarını açıkladı. Ankara’da gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısına Genel Başkan Temel Karamollaoğlu da katıldı.

Karamollaoğlu burada yaptığı konuşmada, “Bizim belediye başkanlarımız dert babası olacak. Mesai saatleri, hafta sonu ve tatilleri olmayacak” dedi. “Bir avuç müteahhidi zengin etmeyeceğiz” diyen Karamollaoğlu, “Belediye kasasından vatandaşa caka satma dönemi bitecek. Partizanlık, yandaşlık ve adam kayırma dönemi bitecek. Fil dişi kulelerinde, altın varaklı koltuklarında sefa süren başkanlar dönemi bitecek. İmar planlarında yapılan haksız uygulamalar son bulacak. Bizim belediye başkanlarımız her daim halkın içinde, halkla beraber olacak. İmar planlarında, sadece vatandaşın ihtiyaçları gözetilecek. Belediyeler artık gerektiğinde feragat etmesini bilecek, öğrenecek. Önceliğimiz her daim ahlak ve adalet olacak. Önceliğimiz insanımız ve şehirlerimiz olacak. Sosyal projelerimizle, altyapı ve ulaşım yatırımlarımızla, insanımıza ve şehirlerimize rahat bir nefes aldıracağız” diye konuştu.

Karamollaoğlu, toplantının ardından adaylarını açıkladı. Açıklanan adayların tamamı şöyle:

 

Saadet İstanbul yarışına İmamoğlu’nu eleştirerek başladıSaadet İstanbul yarışına İmamoğlu’nu eleştirerek başladı

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.