İstanbul’da erkek vahşeti: YouTuber Merve Veziroğlu Yıldırım’ı kocası 32 yerinden bıçakladı

Üsküdar'da yaşayan yüksek mimar ve YouTuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32), eşi Yunus Yıldırım'ın bıçaklı saldırısına uğradı. Evdeki tartışmanın ardından Yunus Yıldırım, eşini meyve bıçağıyla defalarca bıçakladı.

Gündem 6 Ağustos 2023
Bu haber 9 ay önce yayınlandı

Yaklaşık 1 yıl önce Üsküdar’daki evlerine taşınan yüksek mimar ve YouTuber Merve Veziroğlu Yıldırım (32) ile Yunus Yıldırım (31) çifti iddiaya göre şiddetli geçimsizlik yaşıyordu.
Yıldırım çifti cuma günü sabah saatlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle Yunus Yıldırım mutfaktan aldığı meyve bıçağıyla Merve Yıldırım’ı yatak odasında 32 yerinden bıçakladı.

Yunus Yıldırım daha sonra polisi arayarak eşini bıçakladığını söyleyip kendini ihbar etti, olay yerine gelen sağlık ekiplerine de yaralı eşinin içeride yattığını söyledi. Gözaltına alınan Yunus Yıldırım, Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü.

Merve Veziroğlu Yıldırım’ın ailesi haberi alır almaz hastaneye koştu. Abla Şerife Yavuz ise olayın ardından  “Kız kardeşimi şu anda yoğun bakıma aldılar kanaması var. Tam olarak biz de bilmiyoruz. Şoktayım. Şiddet cezalarının kesinlikle ağırlaştırılmasını istiyorum. Akşam yatıyoruz sabah ne halde kalkacağımız belli değil. Şoklar içindeyim. İnşallah iyi olur. Hastaneden aramışlar 32 yerinden bıçaklandığı söyleniyor” dedi.

Bina sakini Ali Aydın, “Aralarında geçimsizlik olduğunu adam söylemişti bana zaten. 1 senedir buradalardı, yeni evlilerdi” diye konuştu.

15 yaşındaki Büşra’yı 20 kez bıçaklamıştı, savunmasında ‘Üstüne düştüm’ dedi15 yaşındaki Büşra’yı 20 kez bıçaklamıştı, savunmasında ‘Üstüne düştüm’ dedi

 

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.