Beşiktaş’ta TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye öfke dinmiyor

Beşiktaş 2. Başkanı Engin Baltacı, Ahmet Nur Çebi'nin Ankara'da TFF seçimlerinde kürsü konuşması yaparken, Mehmet Büyükekşi'nin ekranlara yansıyan görüntüsüyle ilgili sert konuştu.

Spor 28 Haziran 2023
Bu haber 1 yıl önce yayınlandı
Engin Baltacı, TFF Başkanı Büyükekşi'ye sert sözlerle yüklendi.

Beşiktaş Kulübü’nün geleneksel bayramlaşma töreni, siyah-beyazlı ekibin stadyumunda yapıldı. Bayramlaşma törenine ikinci başkan Engin Baltacı, yönetim kurulu ve kongre üyeleri katıldı. Davetlilerle tek tek ilgilenen Baltacı, bayramlaşma nedeniyle yaptığı konuşmada TFF başkanı Mehmet Büyüekşi’yi hedef aldı.

TFF'de 4 yıl daha Mehmet Büyükekşi! Beşiktaş çekimser kaldıTFF’de 4 yıl daha Mehmet Büyükekşi! Beşiktaş çekimser kaldı

Geçmiş dönemlerde hakemlerden şikayet edenlerin şu anda farklı konuştuklarını belirten Engin Baltacı şunları söyledi: “Geçen yıldan bu yana birçok haksızlıkla karşılaştık. Biz herkes için adalet istedik. Ahmet Nur Çebi, hakemlerle ilgili geçmişte ne dediyse, bu dönemde de aynısını söylüyor. Hakemlerden şikayet edenler farklı konuşuyorlar. Büyük camialar, ancak içlerinden zayıflatılabilirse başa çıkılabilir hale gelirler. Bizim abdestimizden kuşkumuz yok. Bize verdiğiniz vekaleti en iyi şekilde yerine getireceğiz. Kuşkunuz olmasın. Başkan konuşurken yapılan bir hareket bize bu işin, bu çatışmanın devam edeceğini gösteriyor. Biz de bu işe hiç çekinmeden ve sonunda ne olacağını düşünmeden devam ederiz. Lütfen Beşiktaş camiasının güçlü bir yumruk olabildiğini gösterelim. Bizi cesaretlendirin. Arkamızda olduğunuzu bilelim.”

Galatasaray ve Fenerbahçe harcama limitinde rakipleri katladı! Beşiktaş'a büyük şokGalatasaray ve Fenerbahçe harcama limitinde rakipleri katladı! Beşiktaş’a büyük şok

10Haber bültenine üye olun, gündem özeti her sabah mailinize gelsin.